× بستن تبلیغات

سجاده فرش کاشان - فرش سجاده ای مساجد

سجاده فرش مسجد با قیمت فرش سجاده ای کارخانه فرش سجاده کاشان

سجاده فرش مسجد - فروش اینترنتی فرش سجاده ای کاشان از کارخانه

سجاده فرش مسجد از محبوبترین فرش‌های سجاده ای می‌باشد. در کاشان بالای 2000 کارخانه‌ی فرش وجود دارد که به عنوان بزرگترین تولید کننده‌ی فرش ماشینی در ایران می‌باشد.

سجاده فرش مسجد طرح رضوان از محبوبترین و قدیمی ترین طرح‌های فرش سجاده ای است که در رنگبندی‌های متنوع تولید می‌شود. فروش فرش محرابی مستقیما از کارخانه و بدون واسطه صورت می‌گیرد.

سجاده فرش مسجد - فروش اینترنتی فرش سجاده ای کاشان از کارخانه
 
فرش سجاده ای مسجد با دارا بودن طرح یکدست و منظم، زیبایی منحصربفردی به فضای داخلی مساجد و نمازخانه‌ها می دهد و همچنین نظم و هماهنگی خاصی به صفوف نمازگزاران می دهد.
ما مفتخر هستیم که با استفاده از الیاف مرغوب و درجه یک که از سوی آزمایشگاه‌های معتبر نساجی تایید می‌گردد، سجاده فرش مناسب و زیبنده برای مساجد و نمازخانه ها و دیگر اماکن متبرکه تولید کنیم.
 
فرش سجاده ای مسجد - سجاده فرش مسجد
 
 
ابعاد فرش سجاده مسجد برای هر رول فرش محرابی دارای عرض ثابت 125 سانتی متر (یک متر و بیست و پنج سانتی متر) و طول دلخواه (طول مورد نیاز مسجد و نمازخانه) می‌باشد.
نخ به کار رفته در این طرح سجاده فرش مسجد صد در صد اکریلیک (Acrylic) و هیت ست شده (Heat Set) است که این ویژگی به معنای بدون پرز بودن فرش سجاده ای برای نمازگزاران می‌باشد.
نوشته شده در جمعه 21 دی 1397ساعت 13:08 توسط ثریا


آخرين مطالب
» <-PostTitle->

Design By : بست بلاگ